Terugkomdagen voor referentiepersonen dementie
Ben jij referentiepersoon dementie in Brussel? Kom dan zeker naar onze terugkomdagen voor een verdieping van je kennis, intervisie en contact met collega-referentiepersonen in Brussel!
Seksualiteit en intimiteit op vrijdag 14 juni 2024
Een onderbelicht thema in de zorg, maar dat belangrijk blijft, ook wanneer iemand dementie heeft. Tijdens deze terugkomdag spelen we in de voormiddag het spel ‘Minne en meer’, ontwikkeld door onze collega’s van het ECD Paradox en ECD Memo. We maken op een veilige en ondersteunende manier dit pittige thema bespreekbaar en bieden tools aan die jullie in de praktijk te kunnen implementeren. In de namiddag is er ruimte voor intervisie rond dit thema.
Nachtelijke onrust op vrijdag 22 november 2024 | I.s.m. ECD Memo
Wat is de impact van nachtelijke onrust en slaapproblemen bij dementie? We overlopen mogelijke oorzaken, bespreken tips in het omgaan met dit gedrag en komen tot een niet-medicamenteuze aanpak om een gezonde nachtrust te maximaliseren. Met intervisie in de namiddag.
Praktisch:
- Uren: telkens van 9u30 tot 16u30
- Locatie: CGG Brussel – Kruidtuin, Haachtsesteenweg 76, 1210 Sint-Joost-ten-Node
- Prijs (inclusief hand-outs en broodjeslunch):
- Eén dag: €80
- Twee dagen: €150
- Inschrijven doe je hier.
Zoek je iets anders in ons aanbod? Lees hier onze brochure na!