Voeding en slikken bij personen met dementie

Vaak zijn problemen met voeding duidelijke symptomen van een evoluerend dementieproces. Denk maar aan alleenwonende personen met dementie die vergeten te eten of voedsel laten bederven. Gezonheidsproblemen zijn dan dikwijls het gevolg.
Bij verder gevorderde dementie zijn de belangrijkste voedingsproblemen constipatie, ondervoeding, uitdroging en slikproblemen.
Wij nodigden twee deskundigen uit, een diëtiste en een logopediste. Zij zullen de voedings- en slikproblematiek zowel theoretisch alsook heel praktisch benaderen.

  • Locatie
    • Lokaal dienstencentrum HOGEVIJF - Campus Stadspark
    • Casterstraat 77
    • 3500 Hasselt
  • Initiatief
    • OCMW Hasselt
  • Contact
Jouw activiteit op deze kalender? Dat kan! Vul via deze link alle gegevens in en, na goedkeuring, plaatsen we deze graag online.

Je toegevoegde activiteit verschijnt tegelijk op dementie.be, alzheimerliga.be, jongdementie.info, onthoumens.be, dementieennu.info.