Team

Fotonteam

 

Hilde DelameillieureHilde Delameillieure
Coördinator Fotonteam en cliëntgerichte werking
Ziekenhuisverpleegkundige, bachelor in de gezinswetenschappen
hilde.delameillieure@dementie.be

 

 

Clarice De CloedtClarice De Cloedt
Consulent – opdrachten thuisbegeleiding (consulten en huisbezoeken), vorming
Klinisch psycholoog
clarice.de.cloedt@dementie.be

 

 

Elke Poppe
Consulent – opdrachten thuisbegeleiding (consulten en huisbezoeken)
Sociaal verpleegkundige
elke.poppe@dementie.be

 

 

Sophie TackSophie Tack
Consulent – opdrachten thuisbegeleiding (consulten en huisbezoeken)
Sociaal verpleegkundige, lic. medisch-sociaal beleid
sophie.tack@dementie.be

 

 

Hilde MichelsHilde Michels
Consulent – opdrachten thuisbegeleiding (consulten en huisbezoeken)
Psychiatrisch verpleegkundige
hilde.michels@dementie.be

 

 

Lieve Vermeulen

Lieve Vermeulen
Verantwoordelijke documentatiecentrum, onthaal en administratie
Kandid. Pedagogische Wetenschappen, volgde een graduaat bibiotheekwetenschappen
fotondoc@dementie.be

 

 

Kathleen ButayeKathleen Butaye 
Consulent- opdrachten thuisbegeleiding (consulenten en huisbezoeken)
Maatschappelijk werker
kathleen.butaye@dementie.be

 

 

Leentje VanderniepenLeentje Vanderniepen
Consulent- opdrachten thuisbegeleiding ( consulten en huisbezoeken), vorming en projecten
Ergotherapeut, Gerontoloog
leentje.vanderniepen@dementie.be

 

 

Katrien RyckmanKatrien Ryckman
Consulent – opdrachten thuisbegeleiding (consulten en huisbezoeken)
Sociaal verpleegkundige
katrien.ryckman@dementie.be

 

 

ondersteund door de directie van Familiezorg West-Vlaanderen vzw
in het bijzonder:

Bart Deltour
Directie Zorg

Matthias Lampaert
Directie financiën en ondersteunende diensten

Laura Picard
Algemene directie

pagina laatst nagezien 25/05/2022