Jean fietst weer "fietsen voor dementievriendelijkheid"

Startschot van de actie waarbij Jean Aerts aandacht vraagt voor een dementievriendelijke samenleving. Hij doet al fietsend meerdere gemeentes aan. Hij fietst doorheen Vlaanderen met als startpunt het woonzorgcentrum waar zijn echtgenote verbleef nl H. Catharina te Zonhoven. De 3 wzc van de vzw CWZC zijn die dag betrokken bij zijn actie. Samen met hem ontplooien we enkele initiatieven waarbij de gemeente, de bewoners, de familieleden, de medewerkers, de vrijwlligers en sponsors betrokken worden. Ze zamelen samen geld in voor 3 organisaties die zich bezighouden met dementie, elk op hun manier.
Op 13.06 doet een , i

  • Locatie
    • woonzorgcentrum H. Catharina, woonzorgcentrum Het Dorpvelt, woonzorgcentrum Sint-Jozef
    • Engstegenseweg 3
    • 3520 Zonhoven
  • Initiatief
    • Jean Aerts
  • Contact
Jouw activiteit op deze kalender? Dat kan! Vul via deze link alle gegevens in en, na goedkeuring, plaatsen we deze graag online.

Je toegevoegde activiteit verschijnt tegelijk op dementie.be, alzheimerliga.be, jongdementie.info, onthoumens.be, dementieennu.info.