Jongdementie ontmoetingsgoep Gent

Lotgenotencontact rond het thema : vragen over veranderd gedrag: Een psycholoog geeft ons toelichting over het veranderend gedrag bij jonge mensen met dementie en hoe we daar kunnen mee omgaan.
Van, voor en door familieleden van jonge personen met dementie. Door inzicht en begrip ontstaat er een betere aanvaarding voor de ziekte en voor uzelf. U voelt u sterker om met de ziekte om te gaan. Inkom is gratis, je bent niet verplicht om lid te zijn van de Alzheimer Liga of ECD Vlaanderen.
Meer info over deze bijeenkomst kan je krijgen van Veerle De Bou op onderstaande telefoon of e-mail

  • Locatie
    • ECD Paradox vergaderzaal
    • Molenaarsstraat 34
    • 9000 Gent
  • Initiatief
    • ECD Paradox in samenwerking met Alzheimer Liga regio Gent
  • Contact
Jouw activiteit op deze kalender? Dat kan! Vul via deze link alle gegevens in en, na goedkeuring, plaatsen we deze graag online.

Je toegevoegde activiteit verschijnt tegelijk op dementie.be, alzheimerliga.be, jongdementie.info, onthoumens.be, dementieennu.info.