Gratis sessie zwementie

Kom op Werelddag Dementie proeven van een gratis sessie aquagym voor personen met dementie. We bewegen samen in kleine groep in een prikkelarm zwembad met een aangename temperatuur van ongeveer 30 graden. Er is een ruime kledingruimte met individuele kleedhokjes, een ergotherapeut helpt je met het aan – en uitkleden indien nodig. Het zwembad is te bereiken met een brede trap met antislip en een leuning. Als je vragen hebt over incontinentiemateriaal voor tijdens het zwemmen, kan je altijd contact opnemen. Tijdens zwementie staan samen bewegen, sociaal contact en plezier centraal. Je kan alleen komen of samen met jouw mantelzorger.

  • Locatie
    • Hof ter Clipsen
    • Uitbreidingslaan 10
    • 9160 Lokeren
  • Initiatief
    • Hefboom - Ergotherapie aan huis
  • Contact
Jouw activiteit op deze kalender? Dat kan! Vul via deze link alle gegevens in en, na goedkeuring, plaatsen we deze graag online.

Je toegevoegde activiteit verschijnt tegelijk op dementie.be, alzheimerliga.be, jongdementie.info, onthoumens.be, dementieennu.info.