'Reminiscentie: herinneringen ophalen met personen met dementie'. door Liesbeth Van Eynde, ECD Tandem

Dementie betekent grip verliezen op het leven. Het ophalen van positieve herinneringen geeft houvast en stimuleert het emotioneel welbevinden. Het is bovendien een ervaring die helpt om verbinding te maken. Reminiscentie is dus als activiteit zeer waardevol. De lezing is bedoeld voor mantelzorgers, familieleden, vrienden en hulpverleners van personen met dementie.

  • Locatie
    • Dienstencentrum ’t Convent
    • Begijnhof 17
    • 2200 Herentals
  • Initiatief
    • Familiegroep (jong)Dementie Herentals, Herentals Dementievriendelijk
  • Contact
Jouw activiteit op deze kalender? Dat kan! Vul via deze link alle gegevens in en, na goedkeuring, plaatsen we deze graag online.

Je toegevoegde activiteit verschijnt tegelijk op dementie.be, alzheimerliga.be, jongdementie.info, onthoumens.be, dementieennu.info.